Hakkımızda

  1. ANASAYFA
  2. |
  3. Hakkımızda

Olimpiyat Yüzme Havuzu
Spor Kompleksi

Modern
Ekipman
Musabakalar
.
7000 m²
Alan
Özel
Otopark
Olimpik
Yüzme Havuzları
Kafeterya

Hakkımızda

Fevzi Çakmak Mahallesi'nde (Oto Galericiler sitesi yanı) bulunan ve bünyesinde yarı olimpik yüzme havuzunu barındıran Olimpiyat Spor Kompleksinde Bay Fitness salonu, Türk hamamı, Sauna, Buhar odası, Şok Havuzu, Jakuzi ve Çocuk havuzu ile hizmet vermektedir. Konyalıların kapalı yüzme havuzu ihtiyacını karşılayacak olan kompleks, sadece yüzme bilenleri değil yüzme öğrenmek isteyenleri de beklemektedir.


En yeni teknolojiyle donatılmış olan havuzlar, periyodik olarak günde 4 kez otomatik temizleniyor. Havuz çevreleri yerden ısıtmalı olup, havuzlara bonesiz girilemiyor. Soyunma odaları ve sürekli sıcak suyun bulunduğu duşlar ise her kullanıcının hizmetine sunuluyor. Hafta sonları açık olan havuzlar, hafta içi her gün sabah 06.15 - akşam 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Havuz ; yılın her ayı açıktır.


Spor amaçlı kullanılacak havuzda, yüzme bilmeyenlere de yüzme eğitimi veriliyor. 4 yaşın üzerindeki herkesin dahil olabileceği yüzme kursları, bir aylık olarak düzenleniyor. Kurs kapsamında, haftada 2 gün bir seanslık eğitim veriliyor.

..

10 YIL
800 BAY MÜŞTERİ
500 BAYAN MÜŞTERİ
10 EĞİTMEN

EĞİTMENLERİMİZ

TÜMÜNÜ GÖSTER

Vücudunuzu deneyimli
eğitmenlerimizle ile güçlendirin

Fitness Salonumuz Sizleri Formda Tutmak için Tüm Spor Aletlerini Barındırmaktadır.
200 m2 Bay/Bayan Fitness Salonumuzda Rahat Rahat Sporunuzu Yapabilirsiniz.

{ homeaciklama0 }

E-Bülten / KAYIT OL!

Olimpiyat Yüzme Havuzu Spor Kompleksi